Garšīgi, kvalitatīvi un izdevīgi

VIENMĒR!

Garšīgi, kvalitatīvi un izdevīgi

VIENMĒR!
Dodiet priekšroku svaigai produkcijai
Pateicoties saražotās- ne mazāk kā 60 tonnas dienā - un uzņēmuma loģistikas parkam, Jūs vienmēr varat būt drošs, ka produkcija, ko iegādājaties specializētajā Forevers veikalā vai citā veikalu tīklā, būs svaiga un garšīga!
Vairāk
Baudiet latviešu virtuves tradīcijas
Kārtīga saimniece savu ģimeni vienmēr lutina - galdā ceļot garšīgās mājas desiņas, sautētus kāpostus, kotletes, cūkgaļas ribiņas un sātīgās zupas. Forevers turpina iesāktās latviešu virtuves tradīcijas, saviem klientiem piedāvājot garšīgu un kvalitatīvu uzņēmuma produkciju.
Vairāk
Plašs produkcijas sortiments
Neatkarīgi no tā, kādai gaļas produkcijai Jūs dodat priekšroku – Forevers piedāvātais produkcijas klāsts ikdienā apmierina gan tradicionālo garšu cienītājus, gan gardēžus.
Vairāk

Viens no lielākajiem vietējiem gaļas produktu ražotājiem Latvijā

2022. gadā Forevers apgrozījums ir sasniedzis 61,8 miljonu eiro apmēru, salīdzinot ar iepriekšējo 2021.gadu, tas pieaudzi par 22,48%. Lielākā daļa produkcijas cienītāju ir vietējie Latvijas iedzīvotāji. Produkcijas sortimentu veido vairāk nekā 100 dažādi gaļas produkti un izstrādājumi.

Kompānijā ir 761 darbinieks. Forevers ikdienā sadarbojas ar vairāk nekā 3200 mazumtirdzniecības uzņēmumiem un veikaliem, sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumiem, kā arī visā Latvijā ir pieejami vairāk nekā 100 specializētie Forevers gaļas produkcijas veikali.

 

Sadarbībā ar Mārtiņu Sirmo - unikālais stāsts, kas atklāj Latvijas virtuvi 100 gados!

Lielākais gaļas pārstrādes uzņēmums “Forevers” sadarbībā ar domubiedriem – pavāru Mārtiņu Sirmo, pavārgrāmatu autori Antoņinu Masiļūni un ēdienu pētnieci, Dr. art. Astru Spalvēnu – veicis pētniecisku apskatu “10 desmitgades, 10 garšīgi stāsti”, kas atklāj Latvijas virtuves veidošanās tradīcijas 100 gados.

Forevers aicina savā komandā nozares profesionāļus!

Novērtēsim Tavu pieredzi, zināšanas un kopā veidosim karjeru Forevers uzņēmumā. Mēs esam atvērti un gatavi sadarboties ar profesionāļiem no gaļas produktu ražošanas nozares (atkaulotāji, dzīslotāji, iekārtu operatori un citas specialitātes), kā arī ar citiem kvalificētiem speciālistiem no pārtikas ražošanas nozares.

Absolvent! Pieredzes trūkums nav šķērlis!

Forevers piedāvā darba vietas augstskolu absolventiem bez darba pieredzes. Ja tikko esi pabeidzis koledžu vai augstskolu, bet nav darba pieredzes, aicinām Tevi savā komandā kopā mācīties, attīstīties un veidot savu karjeru.
Notiek ielāde...

Meklēt atrašanās vietu

Stores: 0 DRUKĀT

Veikala virziens

SAŅEMT NORĀDES

Izmantojiet manu atrašanās vietu, lai atrastu tuvāko pakalpojumu sniedzēju manā tuvumā

Produkti