Uzņēmuma ziņas

03/29/2017

Latviju European Business Awards fināla balsojumā pārstāvēs “Forevers”

Prestižajā European Business Awards (Eiropas Biznesa balvas) konkursā par absolūto Valsts čempionu starp konkursantiem no Latvijas kļuvis gaļas pārstrādes uzņēmums “Forevers”, kurš ieguvis lielāko balsu skaitu. Līdz ar sasniegto rezultātu “Forevers” pārstāvēs Latviju konkursa fināla posmā un 34 valstu konkurencē sacentīsies par Eiropas čempiona titulu. 

Līdz šim konkurss pulcējis rekordlielu atbalstītāju skaitu, un kopumā par Nacionālajiem čempioniem saņemtas vairāk nekā 160 000 balsis. 

Informē Andrejs Ždans, “Forevers” valdes loceklis: “Tas ir liels gods un gandarījums. Pirmajā konkursa posmā izpildījām žūrijas izvirzītās prasības attiecībā uz inovāciju, ētiku un biznesa sasniegumiem. Tagad esam ieguvuši vērtīgāko balvu – sabiedrības novērtējumu savam darbam starp nacionālā mēroga konkursantiem. Uzskatu, ka dalība European Business Awards ir laba platforma, kurā ne tikai izcelt Latvijas vārdu, bet arī gūt apstiprinājumu tam, ka mūsu vietējie uzņēmumi strādā pēc ļoti augstiem biznesa standartiem un ir vienā līmenī ar Eiropas kompānijām. Vienlaikus tā ir iespēja no citiem aizgūt labās prakses piemērus, jo tiekšanās uz izcilību ir nebeidzams process.”  

Visi 34 Nacionālie čempioni līdz 27. aprīlim cīnīsies par Eiropas čempiona titulu. Lai nobalsotu par finālistu no Latvijas, jāiet uz interneta vietni http:/ej.uz/37k8 Logā “Vote for this entry” jāieraksta sava e-pasta adrese un jānobalso, nospiežot balsošanas pogu “Click here to vote”, savukārt pēc tam balsojums jāapstiprina, atverot balsojumam iesniegto e-pasta adresi un sekojot norādījumiem. Konkursa rezultāti tiks paziņoti maija sākumā. 

European Business Awards ir lielākais konkurss uzņēmējdarbības jomā Eiropā, kas notiek jau desmito gadu. Konkursa mērķis ir parādīt uzņēmējdarbības piemērus, uz kuriem tiekties; cildināt individuālos un organizāciju sasniegumus; sniegt labās prakses piemērus, no kuriem mācīties. Šogad kopā konkursam tika pieteiktas 33 000 organizācijas no 34 valstīm.