Uzņēmuma ziņas

09/13/2017

Investējot 15 000 eiro, Forevers atver jauna koncepta veikalu Purvciemā.

Pašmāju gaļas pārstrādes uzņēmums Forevers Rīgā, Dzelzavas ielā atklājis jaunu un modernu koncepta veikalu Forevers Gaļas lete, tā izveidē investējot 15 000 eiro, informē uzņēmumā.

Forevers Gaļas letē tiks nodrošināts dažādu gaļas ražojumu sortiments, paplašinot arī sadarbību ar citiem ražotājiem. Atšķirībā no tagadējās prakses, 80% no Forevers Gaļas letes sortimenta veidos paša ražotāja piedāvājums, savukārt 20% - citu Latvijā pazīstamu ražotāju preces.

«Mērķis ir stiprināt savu tirdzniecības tīklu, gan palielinot veikalu skaitu, gan arī sekmējot lielāku pircēju piesaisti, tā ceļot uzņēmuma konkurētspēju vietējā tirgū. Moderni aprīkots veikals ir viens no veidiem, kā piesaistīt klientus konkrētas produktu kategorijas pirkumiem, lielo tirdzniecības ķēžu vietā izvēloties specializētos veikalus. Mūsu pieredze rāda, ka aizvien biežāk pircēji meklē un izvēlas tieši šīs - nišas - iepirkšanās vietas, pateicoties gan svaigajai produkcijai, gan cenu politikai,» stāsta Forevers valdes priekšsēdētājs Andrejs Ždans.

Forevers Gaļas lete ir pilotprojekts, lai vērtētu, vai tirdzniecības vieta atbilst pircēju vēlmēm un iepirkšanās paradumiem. Nemitīgi tiek analizēts arī piedāvātais sortiments un ņemti vērā klientu ieteikumi. Apkopojot jaunatklātās Forevers Gaļas lete pirmos darbības rezultātus un klientu vērtējumus, tiks pieņemts lēmums par jaunā koncepta veikalu tālāku ieviešanu arī citviet Rīgā un Latvijā.

Veikals Dzelzavas ielā 51 jau līdz šim bija uzņēmuma veikalu tīklā, tikai tagad tas strādās saskaņā ar jauno nosaukumu un konceptu. Tirdzniecības zāles platība ir 30 m2 un veikals šajā adresē darbojas jau vairāk nekā gadu.

Forevers tirdzniecības tīklā šobrīd ir 83 veikali visā Latvijā, kura darbības uzturēšanā būtisks ķēdes posms ir uzņēmuma izveidotā loģistikas sistēma.

Lasīt vairāk:

DB.lv