Uzņēmuma ziņas

10/23/2017

Gaļas pārstrādātāja «Forevers» apgrozījums deviņos mēnešos sasniedzis 25,5 miljonus eiro.

Lielākā pašmāju gaļas pārstrādes uzņēmuma "Forevers" neauditētie finanšu rezultāti liecina, ka uzņēmums šī gada deviņos mēnešos sasniedzis 25,5 milj. eiro lielu apgrozījumu. Salīdzinot ar attiecīgo laika periodu pērn, "Forevers" apgrozījums kāpis par 11%.  “Forevers” valdes loceklis Andrejs Ždans, vērtējot finanšu rādītāju kāpumu, norāda, ka tas panākts gan, strādājot ar uzticamiem klientiem un sadarbības partneriem, gan arī, maksimāli optimizējot ražošanas un pārdošanas izmaksas. Pateicoties “Forevers” biznesa stratēģijai paplašināt savu veikalu tīklu, ir izdevies kāpināt klientu skaitu un nostiprināt savas pozīcijas tirgū kā nišas produktu tirgotājam. Tomēr, izvērtējot pārdošanas rezultātus, jāņem vērā arī izejvielu cenu svārstības, kas neizbēgami ietekmēja produkta gala cenu un atsaucas arī uz apgrozījuma kāpumu.

Skaidro A. Ždans: “Atskatoties uz situāciju nozarē šī gada pirmo deviņu mēnešu griezumā, jāatzīst, ka to raksturo dinamiskas cenu svārstības, reaģējot uz cūkgaļas iepirkuma cenām pasaules biržās, un ražotāju spēju pielāgoties mainīgajiem apstākļiem. Straujākais kāpums tika novērots vasarā, tomēr septembrī tika manītas pirmās pazīmes tam, ka cenas atkal normalizējas. Viens no iemesliem ir patēriņa sezonalitāte un dabisks pieprasījuma kritums. Otrs būtisks faktors ir globālā tirgus ietekme, respektīvi, Ķīnas politika samazināt importu no Eiropas valstīm par 25%. Ņemot vērā nozarei raksturīgo nepastāvību, uzskatu, ka mūsu kā ražotāja svarīgākais uzdevums ir nodrošināt ražošanas efektivitāti, jo tā, neatkarīgi no apstākļiem, saglabājam savu konkurētspēju, pievilcīgas produkta cenas veikalos un apmierinošus uzņēmuma darbības rādītājus.”

Jauni veikali efektīvai produkcijas realizācijai

2017. gadā “Forevers” mērķtiecīgi turpina paplašināt savu veikalu tīklu, lai kļūtu pieejamāki saviem pircējiem un kāpinātu realizētās produkcijas apjomu. “Šogad esam atvēruši jau 9 jaunus veikalus, turklāt viens no tiem – Dzelzavas ielā 51 ir pieteikts ar pavisam jaunu konceptu un vizuālo identitāti “Gaļas lete”. Pilns ražošanas un tirdzniecības cikls palīdz saglabāt darbības efektivitāti un strādāt mūsu pircēju interesēs. Paredzēts, ka līdz gada beigām durvis vērs vēl līdz piecām jaunām tirdzniecības vietām,” informē A. Ždans.

Par “Forevers”

“Forevers” ir lielākais gaļas produktu ražotājs Latvijā, kas tirgū strādā jau 21 gadu. Uzņēmuma ražotnē, ievērojot Eiropas Savienības ražošanas standartus, katru dienu tiek saražotas un iepakotas vairāk nekā 50 tonnas gaļas produkcijas. “Forevers” tirdzniecības tīklā šobrīd ir 83 veikali visā Latvijā, kura darbības uzturēšanā būtisks ķēdes posms ir uzņēmuma izveidotā loģistikas sistēma.

Lasīt vairāk:

Reitingi.lv: "Forevers" apgrozījums deviņos mēnešos kāpj par 11 %

Apollo: Gaļas pārstrādātāja «Forevers» apgrozījums deviņos mēnešos sasniedzis 25,5 miljonus eiro

Laukos.lv: “Forevers” krasi kāpinājis apgrozījumu

TvNet: Gaļas pārstrādātāja «Forevers» apgrozījums deviņos mēnešos sasniedzis 25,5 miljonus eiro