Uzņēmuma ziņas

07/13/2018

Forevers par 200 000 eiro modernizēs loģistikas centru Jēkabpilī

Gaļas pārstrādātājs SIA “Forevers” ieguldīs 200 000 eiro Jēkabpils loģistikas bāzes rekonstrukcijā, tādējādi palielinot loģistikas sistēmu efektivitāti, kā arī gandrīz divkārt paplašinot noliktavas telpas, informē uzņēmumā.

Jēkabpils loģistikas centrs ir viens no uzņēmuma reģionālajiem punktiem, no kura tiek veiktas piegādes lielākoties uz Vidzemes, Zemgales un Latgales novadiem. Tāpat loģistikas centra modernizācija paver iespēju stiprināt eksportu uz Lietuvu, kas ir viens no uzņēmuma stratēģiskajiem mērķiem tuvākajā nākotnē.

Plānots, ka Jēkabpilī tiks uzlabotas loģistikas sistēmas – izveidotas jaunas pārkraušanas rampas, mehānismi, kas ļaus paātrināt veikto darbu ātrumu un kāpināt centra efektivitāti. Tāpat tiks nomainītas komunikācijas sistēmas, veikti teritorijas labiekārtošanas un infrastruktūras darbi. Plānots, ka modernizācijas projekts tiks noslēgts 2019.gadā.

Kā norāda “Forevers” valdes loceklis Andrejs “Ždans, loģistikas vadības procesu pilnveidošana tiek veikta ar mērķi stiprināt uzņēmuma konkurētspēju un efektivitāti. “Uzņēmumam svarīgi pārvaldīt un sekot līdzi katram darbības posmam, sākot no produkcijas ražošanas līdz tirdzniecībai, un šajā ķēdē loģistikai ir ārkārtīgi liela nozīme. Ņemot vērā, ka katru gadu palielinām “Forevers” veikalu skaitu, kas nozīmē arī lielāku produkcijas realizāciju mājas tirgū, loģistikas bāzes modernizācija ir likumsakarīga. Cerīgi raugos arī uz eksporta izvēršanu Lietuvā, kur šobrīd esam sākuši tirgot nelielu produkcijas apjomu. Jāuzsver, ka darbības modelis, nodrošinot pilnu ražošanas un produkcijas realizācijas ciklu, ļauj saglabāt konkurētspējīgas cenas savos veikalos,” norāda Ždans.

“Forevers” loģistikas procesus vada un organizē no Rīgas, kā arī reģionālajiem centriem Jēkabpilī un Saldū. Kopumā uzņēmuma loģistikas nodaļā strādā 53 cilvēki. “Forevers” autotransporta tīklā ir 47 dažādas komerctransporta vienības.

Jau ziņots, ka “Forevers” apgrozījums 2017.gadā, pēc provizoriskiem datiem, salīdzinājumā ar 2016.gadu pieaudzis par 10%, sasniedzot 34,95 miljonus eiro.

“Forevers” reģistrēts 1996.gadā, tā pamatkapitāls ir 1,306 miljoni eiro. Uzņēmumam ir ražotne Rīgā, kā arī filiāles Jēkabpilī un Saldū. “Forevers” ražo desas, cīsiņus, kūpinājumus, kā arī svaigas gaļas produkciju. Uzņēmuma tirdzniecības tīklā ir 85 veikali. “Forevera” vienīgais īpašnieks ar 100% kapitāldaļu ir Andrejs Ždans.

Lasīt vairāk:

Delfi.lv: 'Forevers' par 200 000 eiro modernizēs Jēkabpils loģistikas bāzi

La.lv: “Forevers” par 200 000 eiro modernizēs loģistikas centru Jēkabpilī

Db.lv: Forevers ieguldīs 200 tūkstošus eiro Jēkabpils loģistikas bāzes modernizācijā

Rus.Delfi.lv: Мясопереработчик Forevers вложит 200 тыс. евро в обновление логистической базы

Rus.Db.lv: Forevers за 200 тыс. евро модернизирует логистику в Екабпилсе

Balticcourse.lv: Forevers вложит 200 тыс. евро в модернизацию и реконструкцию логистической базы в Екабпилсе

Pilseta24.lv: "Forevers" ieguldīs 200 000 eiro loģistikas bāzes Jēkabpilī modernizācijā un rekonstrukcijā

Reitingi.lv: Forevers ieguldīs 200 000 Jēkabpils loģistikas bāzes modernizācijā