Uzņēmuma ziņas

03/22/2017

Mūsu Dāņu salami atzina par otro labāko starp visu ražotāju Dāņu salami

Latvijas tirgotāju asociācija (LTA) sadarbībā ar Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumu veikusi vēl vienu pētījumu, kurā šoreiz noskaidrota gardākā kūpinātā dāņu salami desa. Degustācija veikta tieši dāņu salami desām, jo kūpināto desu segmenta klāsts ir ļoti dažāds, līdz ar to nācies noskaidrot, kā jāgaršo viena nosaukuma produktiem, informē LTA.

Pētījumā apkopots gan pircēju, gan ekspertu – topošo un praktizējošo pārtikas tehnologu, kā arī institūta "Bior" degustatora viedoklis. Kā uzsver LTA prezidents Henriks Danusēvičs, pircējiem būtu jādod iespēja salīdzināt un novērtēt dažādu ražotāju produkciju, lai varētu izvēlēties labāko. Degustācijas palīdz salīdzināt un dod priekšstatu par to, ko slēpj iepakojums. Dāņu salami desas slēptā degustācija notika lielveikalā "Elvi", Tēriņu ielā 62.

Pēc ekspertu viedokļa par labāko kūpināto desu ir atzīta "Forevers" dāņu salami, otrajā vietā ierindojās "Jelgavas Gaļas kombināta" dāņu salami desa. Savukārt no pircēju puses saņemtajā vērtējumā par garšīgāko atzīta "Jelgavas Gaļas kombināta" dāņu salami desa un par otro labāko – "Forevers" dāņu salami. Interesanti, ka gan ekspertu, gan pircēju viedoklis bija vienots, degustējot "Ardeks" dāņu salami ražojumu. Rezultāti vērtējuma anketās un pircēju balsojums to novērtēja ar trešo vietu.

Visu publikāciju variet izlasīt: https:/goo.gl/zf3ez0