Uzņēmuma ziņas

04/17/2018

Aptauja: Specializētajos gaļas veikalos pirktākie produkti – sardeles, cīsiņi un kūpinājumi

Patlaban pirktākie gaļas produkti specializētajos gaļas veikalos ir sardeles, cīsiņi un kūpināta gaļa, liecina gaļās apstrādes uzņēmuma SIA “Forevers” sadarbībā ar pētījumu aģentūru “RAIT” veiktais pētījums.

Saskaņā ar pētījuma datiem, sardeles pērk 27% respondentu, cīsiņus 24%, bet kūpinātu gaļu – 23% aptaujāto. Pirktāko produktu trijniekam seko kūpinātas desas un pusfabrikāti, piemēram, kupāti, šašlika desiņas, kotlešu masa, marinētas ribiņas u.c. produkti, ko iegādājas 22% aptaujāto.

Specializētajos uzņēmumu gaļas veikalos gaļu un gaļas produktus iegādājas kopumā 50% Latvijas iedzīvotāju. Kā norāda uzņēmumā, iegūtie rezultāti apstiprina tendenci, ka pieaug dažādu nišas veikalu popularitāte.

Sekojot līdzi šim tirgus un patērētāju pieprasījumam, “Forevers” turpina investēt sava tirdzniecības tīkla attīstībā, gan rekonstruējot jau esošos veikalus atbilstoši konceptam “Gaļas lete”, gan atverot jaunas tirdzniecības vietas. Papildus Rīgā šogad tika atvērts veikals uz “bāzes” principa, kas ļauj gaļas produktus iepirkt vairumā par konkurētspējīgam cenām. Šogad veikalu tīkls ir audzis līdz 85 tirdzniecības vietām visā Latvijā.

“Reaģējot uz pircēju tendencēm un prasībām, mērķtiecīgi ieguldām sava tirdzniecības tīkla attīstībā. Jāuzsver, ka patērētāju izvēli, izvērtējot gaļas produktu iepirkšanās vietas, ietekmē trīs kritēriji – produkta cena, kvalitāte, un sortiments. Pēdējos gados patērētāju skaits, kas izvēlas gaļas produktus pirkt specializētajos veikalos, ir audzis, jo tas ir veids, kā iegādāties ne tikai daudzveidīgu sortimentu, bet arī saņemt konkurētspējīgu cenu,” atzina uzņēmuma valdes loceklis Andrejs Ždans:

“Forevers” sadarbībā ar pētījumu kompāniju “RAIT veiktajā aptaujā par patērētāju iepirkšanās paradumiem piedalījās 1046 respondenti vecumā no 18-65 gadiem, no kuriem 52% ir sievietes un 48% vīrieši.

Kā ziņots, “Forevers” 2016.gadā strādāja ar 31,686 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,2% vairāk nekā iepriekšējā gadā, bet peļņa palielinājās par 4,6% un sasniedza 1,5 miljonus eiro.

“Forevers” ražo desas, cīsiņus, kūpinājumus, kā arī svaigas gaļas produkciju.

“Forevers” reģistrēts Rīgā 1996.gadā, pamatkapitāls ir 1,306 miljoni eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir A.Ždans.

Lasīt vairāk:

LA.lv: Aptauja: Specializētajos gaļas veikalos pirktākie produkti – sardeles, cīsiņi un kūpinājumi

TVNet.lv: Aptaujā noskaidroti pirktākie produkti specializētajos gaļas veikalos

Reitingi.lv: Tendence: pieaug nišas veikalu popularitāte

DB.lv: Forevers atvēris veikalu, kas specializējas uz liela apjoma pirkumiem