Uzņēmuma ziņas

01/30/2017

“Forevers” starptautiskā konkursā aicina balsot par savējiem

Lielākais pašmāju gaļas pārstrādes uzņēmums “Forevers” turpina dalību otrajā kārtā prestižajā European Business Awards (Eiropas Biznesa balvas) konkursā, kurā izķirošs ir arī sabiedrības balsojums. Tāpēc “Forevers” aicina atbalstīt Latvijas uzņēmumu 34 valstu konkurencē, nobalsojot par  uzņēmuma konkursam sagatavoto video saitē http:/ej.uz/parForevers

“Forevers” ir viens no konkursa dalībniekiem, kurš pirmajā konkursa kārtā ieguva Nacionālā čempiona titulu, kas uzņēmumam ļauj turpināt startēt European Business Awards. 

Andrejs Ždans, “Forevers” valdes priekšsēdētājs: “Esam gandarīti par līdz šim saņemto novērtējumu lielākajā Eiropas uzņēmējdarbības konkursā, pirmajā kārtā izturot sīvu konkurenci starp 33 000 organizācijām un attaisnojot European Business Awards izvirzītās prasības inovāciju, ētikas un biznesa sasniegumu jomās. Šobrīd mums ir būtisks sabiedrības atbalsts, saņemot novērtējumu darbam, ko darām, interneta balsojuma veidā. Mums tā ir kopīga iespēja mobilizēties un pierādīt, ka Latvijas uzņēmums ir vienlīdzīgs savā konkurencē ar vadošajiem Eiropas ražotājiem.”

 

Lai nobalsotu, jāveic trīs vienkārši soļi

1. Jāiet uz interneta vietni http:/ej.uz/parForevers

2. Logā “Vote for this entry” jāieraksta sava e-pasta adrese un jānobalso, nospiežot balsošanas pogu “Click here to vote”.

3. Jāatver sava balsojumam iesniegtā e-pasta adrese un jāapstiprina balsojums.

 

Sabiedrības balsojums norisināsies līdz 1. martam. Papildu uzņēmumu vērtēs European Business Awards ekspertu žūrija. Paredzams, ka konkursa kopvērtējums un rezultāti tiks paziņoti šī gada jūnijā. 

European Business Awards ir lielākais konkurss uzņēmējdarbības jomā Eiropā, kas notiek jau desmito gadu. Konkursa mērķis ir parādīt uzņēmējdarbības piemērus, uz kuriem tiekties; cildināt individuālos un organizāciju sasniegumus; sniegt labās prakses piemērus, no kuriem mācīties. Šogad kopā konkursam tika pieteiktas 33 000 organizācijas no 34 valstīm.